„Eco“ chorų karuose – I-oji vieta!

Jolita MAŽONAITĖ,
10 klasė

Gegužės 8 dieną Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos organizuotuose „Eco“ chorų karuose dalyvavo Rusnės ir Kintų mokyklų mokinių tarybos bei Saugų mokiniai. Šiame renginyje kintiškiai  iškovojo I-ąją vietą.

Kiekviena komanda turėjo paruošti „namų darbus“: dainuoti liaudies dainą ir kitą, kokią tik nori.

Kintų mokyklos mokinių taryba dainavo tris dainas. „Atskrido paukštelis“ bendrai traukė visa mokinių taryba, „Anykščių šilelis“ atliko duetu Vytenis ir Jolita, o tarmiškai „Liūts mergiala i dvė žovis – Aukso žovis“ padainavo Vaidas.

Susumavus balus, Kintų pagrindinės mokyklos mokinių taryba „Eco“ chorų karuose – lyderė ir iškovojo I-ąją vietą!

Kintiškiai džiaugiasi ne tik iškovota I-ąja vieta, bet ir tuo, kad Kintų mokyklos mokinių taryba palaiko draugiškus santykius su kitomis Šilutės rajono mokyklų mokinių tarybomis.

Skip to content