Edukacinė išvyka į Plaškių pasienio užkardą

Birželio 4 d.  tūrėjome galimybę susipažinti su Plaškių pasienio ruožo darbuotojų profesija. Kartu su devintos klasės mokiniais klausėme kaip vyksta darbas tokioje įstaigoje, su kokiomis kliūtimis susiduria darbuotojai ir ko reikia norint tapti pasieniečiu. Tai pat apžiūrėjome įvairiausius ginklus ir priemones skirtas sulaikyti žmogų, kuris neleistinai šalinasi bausmės, pamatėme pasienio kinologės dresuojama kalytę Niką. O įdomiausia buvo pamatyti techniką, kuria naudojasi pasienio darbuotojai ir ja pasivažinėti. Išvyka buvo labai naudinga ir informatyvi, paliko didelį susidomėjimą šia profesija!

Išvyką suorganizavo ir kartu su mumis vyko kūno kultūros mokytoja Lina, kuri dar kartą priminė fizinio pasirengimo būtinumą ir reikalingumą siekiant šios profesijos.

 

Deimantė Grakauskaitė,

10 – tos klasės mokinė.

Skip to content