Edukacinė veikla ,,Šilutės krašto pėdsekiai“

Lapkričio 15 dieną dalis 3-4 klasių mokinių vyko į Šilutę ir dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Šilutės krašto pėdsekiai“. Veikla vyko Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje, ją vedė šios bibliotekos darbuotoja Inga Tarozienė.

Mokiniai burtų keliu susiskirstė į ,,Seklių“, ,,Žvalgų“, ,,Šnipų“ ir ,,Gudručių“ komandas. Edukacinės veiklos metu mokiniai, spręsdami kryžiažodžius bei rebusus, rinkdami dėliones, susipažino su Šilutės krašto istorija, Fridricho Bajoraičio asmenybe. Taip buvo gilinamos ir įtvirtinamos jau turimos mokinių žinios, mokomasi komandinio darbo bei sutarimo, skatinama lankytis bibliotekoje bei skaityti knygas. Edukacinė veikla buvo įdomi, linksma ir vertinga.
Ši išvyka ir edukacinė veikla mokiniams surengta vykdant ES finansuojamą projektą „Veža“, skirtą pradinių klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti.

Elvyra Rimkuvienė,
specialioji pedagogė, logopedė