Ekskursija į karinių jūrų pajėgų karo laivų flotilę

Vitalija Ringytė-Ališauskienė,
istorijos mokytoja

Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena. Šia proga 8 klasės mokiniai vyko į Klaipėdoje esančią karo laivų flotilę. Ekskursiją vedė laivuose tarnaujantys kariai.

Mokiniai turėjo galimybę pamatyti, pasivaikščioti trijuose laivuose, kurie priskiriami patrulinių ir priešmininių laivų divizionams. Kariai mokiniams pristatė laivus, kuriuose atlieka tarnybą. Supažindino su techniniais laivų parametrais, papasakojo apie atliekamas gelbėjimo ir išminavimo operacijas, dalyvavimą įvairių valstybių vykdomose pratybose, atsakė į mokiniams iškilusius klausimus. Taip pat supažindino su reikalavimais keliamais norintiems tarnauti karinių jūrų pajėgų karo flotilėje.

Grįždami po ekskursijos namo mokiniai dalijosi mintimis apie karo laivus, o keletą mokinių sudomino galimybė kažkada čia atlikti karo tarnybą.

dsc_1590 dsc_1596 dsc_1597

Skip to content