Ekskursija į Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklą

Šių metų vasario 11 d. 8, 9 ir 10 klasių mergaitės lankėmės Klaipėdos siuvimo ir verslo paslaugų mokykloje, kur vyko atvirų durų dienos „Profesijų savaitė“. Išvyką surengė biologijos mokytoja metodininkė, ugdymo karjerai koordinatorė Ingrida Ežerskienė.

Mokykloje sužinojome, kokias profesijas galima įsigyti, kokia materialinė bazė ir karjeros galimybės. Labai smagu buvo stebėti, kaip mokiniai dirba, ir patiems pabandyti atlikti plaukų šukavimą, floristinius darbus ir kt. Galėjome stebėti mokinių sukurtas karpinių, floristinių kompozicijų, proginių šukuosenų, tekstilės dekoro interjere, drabužių modelių, interjero paviršių dekoravimo ir kt. parodas.

Mus šiltai pasitikusi mokyklos vadovė ir mokiniai mums bei dar daugeliui kitų mokinių iš įvairių mokyklų pasakojo apie profesijų įsigijimo galimybes ir aprodė patalpas, įrengimus. Lankydamiesi kabinetuose, išgirdome mokytojų kvietimą mokytis šioje mokykloje.

Manau, kad visos merginos likome maloniai nustebintos puikia mokykla, jos siūlomų profesijų galimybėmis. Tai skatina pagalvoti apie ateities planus.

Rasa Ablingytė,

9 klasė