Ekskursija Klaipėdos universitete ir turizmo mokykloje

2019-09-27 Kintų mokyklos gabieji mokiniai kartu su Šilutės pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus IV kl gimnazistais lankėsi dvejose mokymo įstaigose: Klaipėdos universitete ir Klaipėdos turizmo paslaugų mokykloje. Klaipėdos universitete susipažino su studijų pasirinkimo galimybėmis.

Dėstytojai pristatė Gamtos ir matematikos, Humanitarinių mokslų, Jūrų technikos, Menų, Pedagogikos, Socialinių mokslų, Sveikatos mokslų fakultetuose ruošiamas profesijas, mokymosi sąlygomis. Studentų atstovas vedė ekskursiją po universiteto auditorijas ir laboratorijas.


Klaipėdos turizmo mokykloje mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikiškai įrengtu, Viešbučių ir restoranų bei prekybos sektorinio praktinio mokymo centru. Čia įrengtos virėjų, konditerių, padavėjų, barmenų, prekybos specialybių mokinių praktinio mokymo patalpos, aprūpintos moderniausia ir sektoriaus realijas atitinkančia praktinio mokymo įranga, mokyklos biblioteka su modernizuota skaitykla, kabinetais. Mokiniams labai patiko mokymosi sąlygos ir populiarių profesijų pasirinkimo galimybės šioje mokykloje.

Ingrida Cyrolies,
ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content