Empatija teatro pamokose

Kovo 4-oji Kintų pagrindinėje mokykloje buvo paskelbta kaip Empatijos diena. 1, 3, 5, 7 klasės mokiniai teatro pamokose kūrė vaidinimus, kuriuose personažai padėjo vienas kitam, stengėsi pajusti, ką reiškia atsidurti kito kailyje, įsijausti į šalia esančio veikėjo situaciją.

Pirmokai ir trečiokai pasiskirstę poromis pasinėrė į kūrybinį procesą. Pamokų metu jie piešė personažus, kurie gyveno tokiose vietose kaip sporto klubas, mašinų parduotuvė, sapnas ir kt. Mokiniai stengėsi kuo tiksliau sukurti ir pavaizduoti susikurtą veikėją, kad galėtų labiau į jį įsijausti. Tuomet pasitarę tarpusavyje kūrė trumpus vaidinimus, kuriuose atsispindėjo pagalba kitam, iškilus problemai.

Teatro pamokų metu mokiniai ugdė empatiją, mokėsi ieškoti problemų sprendimų būdų, stiprino supratimą apie tai, kaip svarbu padėti kitam.

Vilija Ašmonaitė,

teatro mokytoja

Skip to content