Globos namuose svečiuojasi mokiniai su pedagogais iš Kintų pagrindinės mokyklos

Kiekvienais metais, gruodžio mėnesį, globos namuose sveciuodavosi mokiniai su pedagogais iš Kintų pagrindinės mokyklos. Atvykę mokiniai dziugindavo savo dainomis, eilėmis bei išradingai visus gyventojus sveikindavo su artėjančiomis metų šventėmis.

Nors ir esant pandemijai, Kintų pagrindinės mokyklos antrokėliai ir jų mokytoja Ilona Papievienė nudžiugino mus gautu laišku su sveikinimais. Mokiniai, socialinės globos namų gyventojams, linkėjo kuo geriausios sveikatos, stiprybės ir tikėjimo ateitimi. Pasveikino su artėjančiomis šventėmis!
Nuoširdžiai dėkojame už šiltus linkėjimus ir tikime, kad šiam sudėtingam periodui pasibaigus, pamatysime Jus dar labiau laimingesnius ir linksmesnius.

Socialinė darbuotoja, Vaida Jančauskienė
Skip to content