Greitis, greitumas

8 klasėje organizuota integruota fizikos ir fizinio ugdymo pamoka ,,Greitis, greitumas“, kurios metu mokiniai lygino greičio ir greitumo sąvokas, susipažino su jų taikymo pavyzdžiais technikoje ir kasdieniniame gyvenime, pasiektais bėgimo rekordais pasaulyje ir mokykloje.

Atlikę netradicinius greitumo lavinimo pratimus, individualiai rinko reikiamus duomenis savo ėjimo greičiui, o dirbdami porose- bėgimo greičiui apskaičiuoti.

Baigiantis pamokai, mokiniai įsivertino skalės principu pagal gautą greičio rezultatą ir išrinko greičiausius klasės mokinius ėjime ir bėgime.

Mokiniai džiaugėsi patirtomis puikiomis emocijomis, nuoširdžiu bendradarbiavimu ir produktyviu darbu, dėkojo mokytojams S. Venckienei, P. Viršilui už puikiai organizuotą pamoką, kuri buvo įtraukianti visus mokinius į aktyvias veiklas, pageidavo panašių pamokų ateityje.

Pranciškus Viršilas,
fizikos mokytojas