Į Vilnių – pasisemti patirties!

Asta Gužauskienė,
Kintų pagrindinės mokyklos direktorė

Birželio 21 dieną Kintų pagrindinės mokyklos metodinių grupių pirmininkai (arba atstovaujantys negalėjusius vykti pirmininkus) ir veiklų koordinatoriai: Ingrida Cyrolies, Ramūnas Grikšas, Asta Matvėjėvienė, Jurgita Tamošiūnienė, Sonata Rangienė, kartu su Šilutės Vydūno gimnazijos ir Juknaičių pagrindinės mokyklos metodinėmis tarybomis vyko pasisemti patirties į Vilniaus Gabijos gimnaziją, Mokyklų tobulinimo centrą.

Daug pamatėme ir išgirdome puikių bei įkvepiančių pavyzdžių Gabijos gimnazijos metodinių grupių bendruose susitarimuose, vaiko gerovės komisijos žingsniuose, mokinių asmeninės pažangos ir saugumo siekime, erdvių išdėstymo sprendimuose, pasitikėjimu grįstos atsakomybės duodančiais vaisiais.

Mokyklų tobulinimo centre susipažinome su centre organizuojamomis vaikų vasaros poilsio teminėmis stovyklomis, su projekto „Renkuosi mokyti“ galimybėmis, iššūkiais, nauda bei atgaliniu ryšiu.

O didžiausia nauda iš šios kelionės yra tai, kad išdrįsome „pasimatuoti“ Kintų mokyklą su Vilniaus Gabijos gimnazija, pasitikrinti, ar tuo pačiu keliu „einame“? Žinoma, lygintis erdvėmis ir technologine įranga mums dar sunkoka, bet ir tuo jei „ne šiandien, tai rytoj“ bent jau neatsiliksime! Ir pasididžiuodami grįždami aptarėme, kad Kintų mokykla gimnazijų tarpe turi KĄ pasakyti, KUO pasidalinti ir KAIP pasidžiaugti Kintuose nuveiktais darbais, sėkmės istorijomis, minamais paieškų keliais ugdyme, naujomis idėjomis ir praktikomis!

Ingridos Cyrolies ir Astos Matvėjėvienės nuotraukos

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Skip to content