II vieta konkurse „ Praktinių žinių labirintas“

Balandžio 18 dienos popietę mokyklos 8 – 10 klasių komanda dalyvavo regioniniame konkurse „ Praktinių žinių labirintas“, kuris vyko Šilutės r. Juknaičių pagrindinėje mokykloje. Mokyklą atstovavo 8 klasės mokinys Karolis Vaitkus, 9 klasės mokinės Deimantė Piečiūtė ir Govinda Valčiukaitė, 10 klasės mokiniai Ugnė Jankauskaitė ir Karolis Levoniukas. Mokinius lydėjo ir vertinimo komisijose dirbo fizikos mokytojas Pranciškus Viršilas, chemijos ir biologijos mokytoja Ingrida Cyrolies, matematikos mokytoja Elena Lučinskienė. Konkurse reikėjo per nurodytą laiką atlikti užduotis 4 mokomųjų dalykų stotelėse – fizikos, chemijos, biologijos ir matematikos. Užduotys buvo įdomios, įvairios, praktinės. Pavyzdžiui:  biologijos – mikroskopu nustatyti matomą objektą, fizikos –  testerio pagalba patikrinti, kuri lemputė yra neveikianti, matematikos – iškirpti ir išlankstyti nurodytą figūrą, chemijos – iš vandens išimti monetą, nesušlapus rankų. Mūsų komanda dirbo sutartinai, draugiškai, todėl pasiektas geras rezultatas. Pelnyta II vieta (iš septynių). Kiekvienas mokinys apdovanotas Šilutės r. savivaldybės švietimo skyriaus diplomu ir asmeninėmis dovanėlėmis.

                         Elena Lučinskienė,

matematikos mokytoja metodininkė

Skip to content