Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių šventė „Sveika, Vasarėle!“

Gegužės 29 d. vyko netradicinė nuotolinė ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių šventė „Sveika, Vasarėle!“. Tą dieną vaikai su savo mokytojais susitiko virtualiuose ,,kambariuose“, dalinosi metų prisiminimais, linkėjimais, šoko ir dainavo. Vėliau visi stebėjo virtualų šventinį koncertą, kuriame priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai tarė atsisveikinimo žodžius, ikimokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai deklamavo eilėraščius, linksmai dainavo dainas, sveikino draugus. Mokytojai džiaugėsi įveikę nuotolinio mokymo sunkumus bei dėkojo tėveliams už pagalbą ugdant vaikus.

Džiugino šventėje dainelės, nuoširdūs linkėjimai ir šypsenos, tačiau ir vaikai, ir mokytojai pritarė nuomonei, kad pats šilčiausias yra ,,gyvas“ bendravimas ir apsikabinimai.

Jauniausieji mokyklos vaikai siunčia visiems šilčiausius linkėjimus ir linki saulėtos bei saugios vasaros.  

Skip to content