Informacija apie įvykusias gaisrinės saugos pratybas

2019 m. spalio 22 d. Šilutės r. Kintų pagrindinėje mokykloje vyko priešgaisrinės ir civilinės saugos pratybos – evakuacija iš mokyklos gaisro pavojaus atveju. Pratybų tikslas – įsitikinti ar mokiniai, mokytojai ir aptarnaujantis personalas geba per užsiėmimus įgytas žinias pritaikyti praktiškai.

      Pratybose dalyvavo 120 mokinių, 20 mokytojų, administracijos ir aptarnaujančio personalo.

      Po evakuacijos mokiniai noriai apžiūrinėjo atvykusią gaisrinę mašiną, susipažino su jos turimu inventoriumi ir galimybėmis. 

      Pratybos parodė, kad būtina planuojamus veiksmus ekstremalių situacijų metu išbandyti praktiškai, nes tik tada įgyjami reikalingi įgūdžiai, pamatomi trūkumai ir problemos. Visų nuomone – būtina kasmet daryti netikėtas evakuacijos iš mokyklos pratybas.

Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams,

atsakinga už civilinę saugą

Violeta Kližentienė

Skip to content