Informacija ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų tėveliams

Informacija ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų tėveliams
2020 m vasaros laikotarpiui yra įsigaliojusi nauja tvarka dėl ikimokyklinių grupių lankymo ir abonentinio mokesčio:

1) vaikai, kurie jau baigė priešmokyklinio ugdymo programą, bet nori lankyti grupę birželio, liepos ar rugpjūčio mėnesiais, gali ją lankyti, tėvams parašius prašymą iki 2020-06-10 (abonentinis mokestis – 1,40 eur už dieną, nuo liepos 1 d. ketinama keisti tvarką ir bus 1 eur už dieną);
2) jaunesni vaikai visi lanko birželio mėnesį, o tiems, kurie nenori lankyti birželio mėnėsį – išlieka abonentinis mokestis 0,40 eur už dieną;
3) jaunesni vaikai, kurie nori lankyti grupę liepos ar rugpjūčio mėnesiais, gali ją lankyti, tėvams parašius prašymą iki 2020-06-10 (abonentinis mokestis – nuo liepos 1 d. ketinama keisti tvarką ir bus 1 eur už dieną).
Mokyklos administracijos informacija
Skip to content