Integruota anglų k. ir logopedinių pratybų pamoka „Professions”

Gegužės 20 dieną 3 klasės mokiniams vyko integruota anglų kalbos ir logopedinių pratybų pamoka apie profesijas. Pakartojo profesijų pavadinimus, kuriuos jau mokėjo, susipažino bei išmoko dar daugiau profesijų pavadinti anglų kalba.

Mokėsi taisyklingai tarti žodžius, tiek lietuviškus, tiek angliškus. Taip pat kalbėjo apie mandagų elgesį, bendravimą, mokėsi maloniai kalbėtis su draugu, taisyklingai pasisveikinti ir atsisveikinti. Prisiminė ir pakartojo daiktų, kurie reikalingi tam tikrų profesijų žmonėms. Žaidė žaidimus, na ir pamokos pabaigoje, išsakę savo svajones, kuo norėtų būti užaugę, jas „perkėlė” į lapą – piešė savo svajonių profesiją.

Gintarė Mačiulaitienė,
anglų kalbos mokytoja

Elvyra Rimkuvienė,
specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content