Integruota anglų kalbos ir logopedinių pratybų pamoka „Profesijos“

Gegužės 24 dieną 3 klasės mokiniams vyko integruota anglų kalbos ir logopedinių pratybų pamoka „Profesijos“, kurią vedė anglų k. mokytoja Gintarė Mačiulaitienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė.

Mokiniai pamokos metu pasikartojo profesijų pavadinimus, lygino, kurios profesijos labai panašiai sakomos lietuvių ir anglų kalbomis, prisiminė, kokias priesagas dažniausiai naudojame profesijų pavadinimuose. Taip pat mokiniai pakartojo, ką veikia įvairių profesijų atstovai (pvz.: Kas gina ir saugo? Policininkas ir t. t.).

Mokiniai atlikdami įvairias užduotis dirbo individualiai ir grupėse, naudojo išmaniąją lentą ir atliko užduotis kompiuteriu, naudodami „Wordwall“ platformą.

Mokiniai ugdė komunikavimo, pažinimo, socialinę ir skaitmeninę kompetencijas.

Gintarė Mačiulaitienė,

anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Skip to content