Integruota anglų kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka „Užgavėnių papročiai ir tradicijos“.

Kovo 1 dieną pirmoje klasėje vyko integruota anglų kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka ,,Užgavėnių papročiai ir tradicijos“, kurią vedė anglų kalbos mokytoja G. Mačiulaitienė ir 1 klasės mokytoja V. Viršilienė.

Mokiniai susipažino su Užgavėnių papročiais, sužinojo svarbiausias Užgavėnių paprotys:

Persirengėlių vaikštynės, žaidimai, dainos, šokiai juokas. Tarp Užgavėnių persirengėlių svarbiausi Lašininis ir Kanapinis. Jie stumdosi, grūmoja vienas kitam, kol galiausiai nugali Kanapinis

Sužinojo, kokie persirengėliai šėlsta ir veja žiemą iš kiemo. Kovos pabaigoje sudeginama Morė, taip išvaromas blogis, nelaimės ir įkyrėjusi žiema.

Taip pat mokiniai pasikartojo spalvų pavadinimus anglų kalba, bei išmoko pavadinti kelias veido dalis.

Veikla mokiniams suteikė daug teigiamų emocijų.

Gintarė Mačiulaitienė,

anglų kalbos mokytoja