Integruota biologijos – matematikos pamoka 8 klasėje

Ingrida Cyrolies,
biologijos mokytoja metodininkė

Elena Lučinskienė,
matematikos mokytoja metodininkė

Kovo 7 dieną vyko jau tradicine tapusi integruota biologijos – matematikos pamoka „Kintamumo tyimas“ 8 klasėje. Pamoką surengė biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Cyrolies ir matematikos mokytoja Elena Lučinskienė.

Mokiniai tyrė savo klasės draugų tolygiuosius ir netolygiuosius kintamumo požymius, tokius, kaip akių spalva, plaukų spalva, plaukų pavidalas, plaštakos dydis, ūgis, gebėjimas susukti liežuvį. Surinktus duomenis pateikė diagramose, kurias elektroniniu paštu siuntė matematikos mokytojai. Pamokoje mokiniai pakartojo biologijos žinias apie tolygųjį ir netolygųjį kintamumą, apie dominuojančius ir recesyvinius požymius. Pagal savo tyrimų duomenis sprendė pateiktas matematikos užduotis. Remdamiesi savo skaičiavimais pristatė savo tyrimus, skaitydami diagramas pateiktas skaidrėse ir naudodamiesi interaktyviuoju ekranu.

IMG_6796 IMG_6797 IMG_6802 IMG_6803 IMG_6805 IMG_6808 IMG_6811 IMG_6812 IMG_6813 IMG_6815 IMG_6817 IMG_6818

Skip to content