Integruota dailės ir teatro pamoka

Gegužės 30 dieną septintos klasės mokiniai dalyvavo integruotoje dailės ir teatro pamokoje „Gyvi paveikslai“.

Dailės mokytoja Rita Tarvydienė pristatė įvairių dailininkų paveikslų reprodukcijas, papasakojo apie jų spalvas, simboliką, pavaizduotas realistiškas situacijas, veikėjų mimikas ir emocijas.

Pasiskirstę į dvi grupes, septintokai išsirinko labiausiai patikusį paveikslą, gilinosi į jo siužetą, veikėjus, jų aprangos detales ir bandė sukurti „gyvą“ jo versiją.

Tuomet septintokai atliko teatro mokytojos Vilijos Ašmonaitės skirtą užduotį.

„Atkartojus“ paveikslą, mokiniai turėjo pratęsti tolimesnę paveikslo istoriją ją suvaidindami.

Mokiniai tobulino bendradarbiavimo įgūdžius, gilino žinias apie žymius paveikslus, praktiškai pabandė sukurti „gyvą“ paveikslą, kūrė personažus, etiudus, stengėsi įsijausti į vaidmenį.

Ačiū dailės mokytojai Ritai Tarvydienei ir septintokams už bendradarbiavimą ir idėjų įgyvendinimą!

Vilija Ašmonaitė,

teatro mokytoja