Integruota kūno kultūros, geografijos, teatro pamoka apie senovės Graikiją

Lina LEIKUVIENĖ,
kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Kovo 3 d. Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3f  klasės mokiniai dalyvavo integruotoje kūno kultūros, geografijos ir teatro pamokoje, kurios tema „GRAIKIJA. Geografinė padėtis. Senovės Graikijos kultūra (teatras). Olimpinės žaidynės“.  Pamokos, vykusios daugiafunkcio centro aktų salėje, uždavinys – gilinti žinias apie Graikijos valstybę, antikinę graikų kultūrą.

Mokinys Kęstutis Jakas (konsultavo geografijos mokytojas Antanas Viselga) supažindino su geografine Graikijos padėtimi. Kūno kultūros mokytoja Lina Leikuvienė pristatė antikos olimpines  idėjas, olimpinių žaidynių vyksmą. Teatro mokytoja Asta Neimantienė  akcentavo  teatro svarbą senovės Graikijos kultūroje.  Atlikdami praktines užduotis, mokiniai gilino žinias apie pagrindinį graikų drabužį – chitoną, žaidė antikos sporto žaidimus: aporaksį, uranią, episkyrą ir kt.,  o „gyvosiomis skulptūromis“  vaizdavo  pankratistus , lankininką, disko metiką.

Mokiniams pamoka patiko, nes galėjo tarpusavyje bendradarbiaudami kūrybiškai atlikti užduotis, gilinti žinias apie senovės Graikiją.

Skip to content