Integruota lietuvių ir anglų kalbos, dailės bei technologijų pamoka „Velykų belaukiant“

Elvyra Rimkuvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Artėja labai graži ir džiugi šventė – Velykos. Norėdami mokiniams sukurti šventinę nuotaiką, kovo 16 dieną pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Elvyra Rimkuvienė ir anglų kalbos mokytojas Vaidotas Vilkas 3 klasėje vedė integruotą lietuvių ir anglų kalbos, dailės bei technologijų pamoką ,,Velykų belaukiant“.

Dalykų integravimo tikslas – susieti turimą  informaciją su gyvenimiška patirtimi ir didinti motyvaciją mokytis anglų kalbos. Pamokoje trečiokai dirbo integruotai, todėl gilino įvairių dalykų žinias bei įgūdžius.

Remdamiesi turimomis žiniomis, dirbdami individualiai ir poromis, mokiniai atliko įvairias užduotis: prisiminė lietuviškus Velykų papročius ir tradicijas, jas lygino su angliškomis, skirstė ir derino angliškus žodžius ir žodžių junginius su lietuviškais. Pedagoginės pertraukėlės metu mokiniai varžėsi, kuri komanda greičiau šaukšte perneš kiaušinį. Po varžytuvių paruoštą kiaušinį margino kiekvienas.

Pamoka pavyko, nes ir po jos – ilgosios pertraukos metu, mokiniai dar norėjo kartoti užduotis.

Skip to content