Integruota lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamoka „Velykinių zuikučių mokyklėlė”

Š.m. balandžio 2 d. 1 klasėje vyko integruota lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamoka. Šiai pamokai mokiniai ruošėsi iš anksto. Atliko eksperimentą- dažė kiaušinius. Rezultato laukė dvi pamokas. Buvo labai įdomu pamatyti galutinį rezultatą, kuris visus pradžiugino.

Mokytoja „Zuikienė” pagamino mokiniams zuikių ausytes, jas uždėjus, visi mokiniai „pavirto” zuikučiais. Tada į pamoką įėjo Velykė! Kiek džiaugsmo buvo visiems! Velykė papasakojo kas ji yra, iš kur ji atvyko ir kodėl aplankė pirmokus. Velykė atnešė zuikučiams užduočių. Reikėjo atlikti lietuvių kalbos užduotis- įrašyti į žodžius teisingas raides ir gautą margutį nuspalvinti atitinkamomis spalvomis. Zuikiai išmoko Velykės pamokytą šokį ir keliavo ridenti margučių. Pamokos pabaigoje visi zuikučiai gavo pažymėjimus, kad baigė „Velykinių zuikučių mokyklėlę” ir po saldžią dovanėlę.
Dieną užbaigė deklamuodami velykinius eilėraštukus ir fejerverkais!

Asta Matvėjėvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Elvyra Rimkuviene,
specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content