Integruota pamoka „Paukščių balsai literatūroje ir muzikoje. Paukščių balsai gamtoje“

Gegužės 24 dieną 2 ir 3 klasių mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos ir muzikos pamoka „Paukščių balsai literatūroje ir muzikoje. Paukščių balsai gamtoje“. Gamtos garsų pamėgdžiojimai – trumpi, kartais eiliuoti kūriniai. Atkreipiamas dėmesys į pamėgdžiojimų turinį, žaismingumą, tačiau svarbiausia – į garsų sąskambius.

Mokėsi susikaupti ir nusiteikti klausytis paukščių balsų. Apibūdino įvairiose erdvėse skambančius garsus, atliko taisyklingo kvėpavimo pratimus.
Mokiniai miške klausėsi paukščių balsų, juos mėgdžiojo, kartu mokėsi juos tarti. Naudodamiesi išmaniųjų telefonų programėle mėgino pagal išgirsto paukščio čiulbėjimą atspėti paukščio pavadinimą ir pasitikrino programėlėje ar teisingai atspėjo.

Žaidė judrųjį žaidimą ,,Lapė ir žąsys“. Mokiniai ugdė komunikavimo, kultūrinę, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

Irena Šerkienė, Vida Viršilienė

pradinio ugdymo mokytojos metodininkės

Skip to content