Integruota pamoka ,,Užgavėnės“

Vasario 10 d. mokytojos Elvyra Rimkuvienė ir Vida Viršilienė vedė integruotą tikybos, etikos, dailės ir technologijų pamoką 4 klasės mokiniams ,,Užgavėnių papročiai ir tradicijos“. Nuotoliniu būdu mokiniai ir mokytojos jungėsi į bendrą vaizdo pamoką.

Mokytoja Elvyra demonstravo skaidres, kur ketvirtokai susipažino su Užgavėnių pagrindiniais veikėjais Lašininiu, Kanapiniu, More. Išanalizavo tradicinius Užgavėnių personažus, persirengėlių kaukes, pagrindinius patiekalus. Prisiminė liaudies papročius, tradicijas, kaip persirengėliai šėlsta ir kaip veja žiemą iš kiemo.

Svarbiausias Užgavėnių paprotys – persirengėlių vaikštynės, dainos, šokiai, žaidimai. Pamokoje įgytas žinias mokiniai perteikė piešdami žiemos pabaigos simbolį – Morę.

Mokytoja Vida Viršilienė