Integruota pamoka „Velykų papročiai”

Integruota lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka „Velykų papročiai“

Balandžio 2 dieną, artėjant gražiai pavasario šventei-šventoms Velykoms, mokytoja Irena Šerkienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė 3 klasės mokiniams vedė integruotą lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoką „Velykų papročiai“.

Pamokos metu mokiniai sužinojo, kad Velykų papročiai formavosi nuo seniausių laikų. Jie sklidini gėrio ir pavasarinio džiaugsmo, todėl ir Velykų ritualai linksmi, triukšmingi. Velykos yra labai sena šventė, simbolizuojanti gamtos atgimimą. Tai šventė, susieta su pačiu lygiadieniu, dienos susilyginimu su naktimi.

Pamoka buvo įdomi, prasminga ir žaisminga.

Tegu Šv. Velykos ateina su dideliu džiaugsmu į kiekvieno namus. Lai kiekvienas margutis atridena po siurprizą, kurio laukiate!

Irena Šerkienė,
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Elvyra Rimkuvienė,
Specialioji pedagogė, logopedė

 

Skip to content