Integruota pasaulio pažinimo ir fizinio ugdymo pamoka trečiokams „Medžiai spalio mėnesį. Grybai“

Spalio 13 dieną 3 klasės mokiniai ir mokytoja Ilona Papievienė ėjo į Kintų miškelį stebėti medžių spalvų – spalio mėnesį. Stebėjo: klevą, ąžuolą, liepą, beržą ir šermukšnį, kaip jie keičiasi, kaip keičiasi lapų spalva.

Mokiniai pastebėjo, kad rugsėjo mėnesį atrodė gražesni, spalvingesni ir su daugiau lapų. Eidami ieškojo ir grybų. Grybų jau nerado, bet musmirių dar augo. Klasėje stebėjo, lygino, pasakojo, kaip ir kuo skiriasi valgomi ir nevalgomi grybai. Grybai – nei augalai, nei gyvūnai. Grybams dar priklauso pintys, kempinės, pelėsiai ir mielės. Mokiniai stebėjo ir grožėjosi gamta, nuėjo nemažai žingsnelių. Grįžę į klasę atliko jiems skirtas užduotis.

Ilona Papievienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content