Integruota patyriminė pasaulio pažinimo ir fizinio ugdymo pamoka Ventėje

Spalio 18 dieną 3 klasės mokiniai mokėsi Ventėje. Jiems vyko integruota patyriminė pasaulio pažinimo ir fizinio ugdymo pamoka. Mus sutiko Ventės Rago ornitologinės stoties vedėjas Vytautas Jusys. Mokinai susipažino su zylėmis, mokėsi pažinti jų rūšis, bei atskirti patinėlį nuo patelės. Vaikai išmoko atskirti didžiąsias, juodąsias ir mėlynąsias zyles. V. Jusys leido vaikams paglostyti paukščiukus bei paleisti į dangų. Ši patirtis ir įspūdis – neįkainojami. 3 klasės mokinė Austėja parodė, kaip žieduoja paukščius, visi pasidžiaugė jos gebėjimais. 

Stebėjome, kaip paukščiai suvaromi į tinklus, kaip juos surenka į dėžutes ir vėliau žieduoja, surašo svarbią informaciją.

Vėliau visi keliavo Kuršių marių pakrantės akmenimis – tradicinis rudeninis žygis. Ant karstyklių aiškinosi, kas stipriausias, greičiausias, ištvermingiausias.

Grįžę piešė zyles, piešiniais papuošė klasę.

Asta Matvėjėvienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content