Integruota veikla „Draugystė“

Kintų pagrindinės mokyklos antrokai svečiavosi priešmokyklinio ugdymo grupėje „Boružiukai“, kurioje vyko integruota veikla „Draugystė“.

Antrokai per pasaulio pažinimo pamoką mokėsi apie vabzdžius. Susipažino su drugeliais, bitėmis, miško skruzdėlėmis, žiogais. Sužinojo, kad vabzdžiai sudaro net 80%  visų gyvūnų ir, kad mūsų „Boružiukai“ augina   gyvalazdes, tad vykome pas juos ir mokytoja Sonata Rangienė mokiniams papasakojo, kad šie vabzdžiai savo išvaizda gali priminti šakas arba  lapus, taip jos užsimaskuoja. Gyvalazdžių kūno ilgis, neįskaitant kojų, gali būti nuo 5 iki 35cm, tai priklauso nuo to kokia tai gyvalazdė.   Paprastai šie vabzdžiai turi 6 kojas. Taip pat mokiniai domėjosi, kaip reikia auginti gyvalazdes ir jas prižiūrėti.

Antrokai ir jų mokytoja Irena dėkingi „Boružiukų“ grupės mokiniams ir mokytojoms, kurios padovanojo gyvalazdžių kiaušinėlių ir lauksime kada išsiris tie įdomūs vabzdžiai.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Irena Šerkienė

Skip to content