Integruoto lietuvių kalbos ir informacinių technologijų projekto „Interviu su klasės draugu“ pristatymas

Sausio 13 d. 6 klasėje vyko integruota lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamoka: projekto „Interviu su klasės draugu“ pristatymas.
Mokiniai kalbėjo apie tai, kaip derino interviu pasirinktą temą, laiką, klausimus su bendraklasiu, kaip klausinėjo ir žymėjosi atsakymus, tvarkė medžiagą ir vėliau pagal reikalavimus užrašė kompiuteriu, kokios įgijo patirties.

Lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Sodonienė ir informacinių technologijų mokytoja Danutė Tarozienė kiekvienam klausimais padėjo pristatyti savo parengtą darbą. Šeštokai stengėsi sklandžiai atsakyti, paaiškinti, vertino bendraklasių ir savo kalbėjimą.

Nijolė Sodonienė,

lietuvių kalbos mokytoja metodininkė