Integruotos ir atviros matematikos ir biologijos pamokos

Elena Lučinskienė,
matematikos mokytoja metodininkė

Sausio 19 d. integruotoje biologijos ir matematikos  pamokoje „Rūkymo žala“ , kurią vedė biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Ežerskienė ir matematikos mokytoja metodininkė Elena Lučinskienė, 8 klasės mokiniai mokėsi suprasti rūkymo poveikį žmogaus organizmui ir jo sveikatai, pateikiant atlikto tyrimo diagramas,  sprendžiant uždavinius.

O vasario 23 d., rajono mokytojams stebint, vyko atvira integruota biologijos – matematikos pamoka „Paveldimumas. Kintamumo tyrimas“. Aštuntokai tyrė savo klasės mokinių paveldimus požymius, atliko apklausą apie akių ir plaukų spalvą, ausų lezgelių suaugimą, nosies tiesumą ar riestumą, liežuvio susukimą, plaštakos dydį  ir ūgį. Pagal surinktus duomenis parengė diagramas, kuriomis remiantis pamokoje atliko matematines užduotis. Gautus rezultatus panaudojo pristatydami savo parengtas diagramas.

Apie šią pamoką daugiau skaitykite čia: http://www.silutespsc.lt/?p=16993

Skip to content