Integruotos karjeros ugdymo, biologijos ir pilietiškumo pamokos

Spalio 19 d. vyko integruotos karjeros ugdymo, biologijos ir pilietiškumo pamokos 9, 10 klasių mokiniams. Į svečius buvo atvykęs ir edukaciją vedė projekto „Klimatosūkis“ lektorius Andrius Ūla. Projekto tikslas – didinti jaunimo sąmoningumą klimato kaitos atžvilgiu.

Mokiniai žaidė gyvo veiksmo socialinį žaidimą, kuriame kiekvienas žaidėjas turėjo savo vaidmenį ir veikė scenarijaus rėmuose. Ugdė empatiją kitoms socialinėms grupėms, mokėsi priimti sprendimus ir siekti pokyčių.

Kartu su lektoriumi apibendrino edukacijos veiklą ir priėjo išvadą, kad klimato krizės problemą įmanoma išspręsti panaikinant skurdą ir socialinę nelygybę trečiojo pasaulio šalyse. Mokiniai aktyviai diskutavo apie tvaresnį ir mažesnį vartojimą, teigė, kad taip jie galintys prisidėti prie skurdo ir socialinės nelygybės mažinimo.

Eglė Kelpšienė,

neformalaus švietimo mokytoja

Skip to content