Integruotose pamokose mokomės vieni iš kitų

„Paminklai ir literatūros kūriniai apie Lietuvos, Mažosios Lietuvos, Klaipėdos krašto istoriją ir žmonių likimą“ – tokia tema integruotos istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros pamokos lapkričio 23 dieną vyko 9 ir 10 klasėse.

Šių klasių mokiniai, prieš savaitę lankydamiesi konkrečiose Šilutės ir Rusnės vietose, plėtė akiratį ir sėmėsi dalykinių žinių. Jas pildė atlikdami istorijos mokytojo R. Bukavicko skirtas užduotis ir rengė pranešimus konsultuodamiesi su lietuvių kalbos mokytoja N. Sodoniene.

Bendrose abiejų klasių pamokose, klausydami dešimtokų pranešimų, jų papildymų vaizdo medžiaga, komentarų, kūrinių ištraukų, mokiniai galėjo mokytis įvairiais būdais, vertinti ir lyginti bei įsivertinti.

Fortūna Gevinytė,

Jaunųjų žurnalistų klubas „Kas? Kur? Kada?“

Skip to content