Istorijos ir fizikos pamokos bibliotekoje

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Birželio 8 – ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo duris pravėrė Kintų pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai, lydimi informacinių technologijų, ekonomikos, istorijos mokytojo Sauliaus Sodonio bei devintokai su fizikos mokytoju Pranciškumi Viršilu.

Mokytojas S.Sodonis šeštokams vedė istorijos pamoką tema „Istorinių šaltinių paieška bibliotekoje apie Lietuvą“. Radę reikiamą knygą mokiniai turėjo užsirašyti knygos autorių, pavadinimą, leidimo metus.

Devintokams mokytojas P.Viršilas davė užduotį fizikos pamokai tema: „Magnetai. Elektros srovės magnetinis laukas“. Mokiniai informacijos ieškojo knygose bei internete.

DSC_0250 DSC_0255 DSC_0260 DSC_0262

Skip to content