Išvyka į gyvūnų prieglaudą

Visi mokyklos mokiniai gamino įvairius žaisliukus, guolius, aukojo gyvūnėliams reikalingą maistą ir t. t.

Balandžio 27 d. ,,Aš galiu” būrelio mokiniai vyko į gyvūnų prieglaudą VšĮ ,,Šilutės beglobiai” ir mokinių bei mokytojų surinktą gyvūnams maistą, užkandžius, higienos reikmenis, žaislus, guolius vežė beglobiams gyvūnams.

Gyvūnų prieglaudoje mokiniai susipažino su visais joje gyvenančiais gyvūnais. Mokiniai gyvūnus glostė, maitino, kartu žaidė. Įstaigos direktorė mokiniams pasakojo apie įvairiausias situacijas su kuriomis susiduria, apie iššūkius ir išbandymus.

Grįžtant, mokiniai diskutavo apie gyvūnų gyvenimą prieglaudoje, kuo norėtų ir galėtų jiems padėti, taip pat išreiškė norą turėti gyvūną, kuriuo galėtų rūpintis.

Išvykos metu mokiniai ugdė empatiją, supratimą, pagarbą, bendradarbiavimą.

https://fb.watch/kqTlqxVBQ6/

Gabrielė Kumutaitytė,

socialinė pedagogė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content