Išvyka į LSMU

Gruodžio 4 dieną mūsų mokyklos mokiniai 3e gimnazijos klasės mokinė Jolita Mažonaitė bei dešimtokas Vytenis Papievis kartu su Šilutės Pirmosios bei Žemaičių Naumiesčio gimnazijų gimnazistais vyko į Kaune esantį Lietuvos sveikatos mokslų universitetą.

Mokiniai aplankė farmacijos fakultetą, LSMU ligoninės klinikas, veterinarijos akademiją bei muziejų. Po universiteto padalinius lydėjo LSMU studentai. Jie pasakojo apie mokymąsi, gyvenimą bendrabučiuose, vykstančius renginius, veiklą ir kt.

Šioje išvykoje dalyvavo tie mokiniai, kurie žada studijuoti LSMU. Todėl jiems buvo naudinga pamatyti įvairias palatas, priimamajį skyrių, stebėti gydytojų, slaugytojų darbą, gauti atsakymus į įvairius klausimus.

Žinoma, džiugu ir dėl to, kad Kintų mokykla bendradarbiauja su Šilutės rajono gimnazijomis!

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content