Išvyka į Ventės ragą!

Ventės ragas – tai vieta, kurioje verta apsilankyti. Daugiau kaip 5 km ilgio Kuršių marių apsuptas pusiasalis, esantis netoliese Nemuno žiočių, atveria kur kas daugiau stebuklų ir netikėtumų, nei būtų galima pagalvoti. Visa tai ir pamatė priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo vaikai gegužės 22 dieną su savo mokytojomis: Gintare Mačiulaitiene, Ilona Papieviene bei mokytojo padėjėja Ilona Venckiene.

Ventės ragą labiausiai garsina čia įkurta paukščių žiedavimo stotis. Iš tiesų niekur kitur Lietuvoje nerasite tokios didelės paukščių gausos kaip Ventės rage ir Nemuno deltoje. Tuo įsitikino ir mažieji ugdytiniai.

Ventės rago teritorija patenka į didįjį paukščių migracijos kelią, jungiantį Europą su Afrika ir tolimais pietų kraštais. Ventės rage galima pamatyti didžiules paukščių gaudykles, iš kurių dvi yra didžiausios pasaulyje. Vaikai stebėjo ir džiaugėsi, kad viską gali pamatyti ir patirti patys.

O pačiame pusiasalio gale esantis švyturys – tai dar viena papildoma įdomi detalė. Vaikai liko patenkinti ir sužavėti mūsų gamta, netoliese…

Kviečiame apsilankyti Ventės rage ir patirti nepamirštamus įspūdžius!

Gintarė Mačiulaitienė,

IUG mokytoja

Ilona Papievienė,

PUG mokytoja

Skip to content