Išvyka į Ventės rago ornitologijos stoties muziejų

Gegužės 16 dieną „Saulučių“ grupės ugdytiniai vyko į pažintinę išvyką – Ventės rago ornitologijos stoties muziejų. Vaikai susipažino su paukščių įvairove, galėjo apžiūrėti paukščius (gegutę, genį, zylutę, antį…), kuriuos pastebi, girdi eidami pasivaikščioti, tačiau nėra matę iš arti.

Vaikus sudomino savo dydžiu ir išvaizda išsiskiriantys paukščiai, tai kranklys, kormoranas, apuokas, jūrinis erelis. Taip pat daugumai patiko juodoji meleta su raudonomis plunksnomis ant galvos, tarsi su raudona „kepurėle“.

Išvykos metu vaikai turėjo galimybę pamatyti Ventės rago švyturį, didžiąsias paukščių gaudykles, pasivaikščioti ir pasidžiaugti gražia gamta bei pažaisti šalia muziejaus esančioje žaidimų aikštelėje. Buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo kompetencijos.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content