Išvyka į Ventės rago ornitologinės stoties muziejų

Daiva Kaunienė,
ikimokyklinio ugdymo grupės vyresnioji auklėtoja

Ventės rago ornitologinės stoties muziejuje mus, ikimokyklinio ugdymo grupės vaikus ir jų auklėtojas, pasitiko stoties vadovas Vytautas Jusys. Jis papasakojo apie Lietuvos paukščius, apie toliausiai išskrendančius – gandrus, kad pats mažiausias paukštelis yra nykštukas.

Muziejuje vaikai pamatė paslaptingąją gegutę, kuri kiekvieną pavasarį kukuoja, o žmonėms nesirodo. Iš arti galėjo apžiūrėti genį, gandrą, paukštvanagį bei įvairaus dydžio žiedus, kuriuos ornitologai uždeda paukščiams ant kojos. Įspūdį paliko didžiulis ekranas, kuriame transliuojami vaizdai apie paukščių migraciją, žiedavimą.

Apsilankėme ir prie švyturio. Trumpai aptarėme, kam ir kodėl jis reikalingas.

Išvykos pabaigoje likusią energiją vaikai išliejo muziejaus kieme esančioje žaidimų aikštelėje. Tą dieną daug sužinojome, patyrėme džiugių emocijų.

Skip to content