Išvyka pas kaimynus į Upynos Stasio Girėno vidurinę mokyklą

Rima KRUŠIENĖ,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nedidelis mokytojų būrelis ir mokyklos administracija birželio 29 dieną svečiavosi pas kaimynus – Šilalės rajono Upynos Stasio Girėno vidurinėje mokykloje. Tai buvo atsakomasis vizitas. Kolegos lankėsi Kintuose š.m. balandžio 1 dieną.

Mus labai svetingai priėmė direktorius Rimantas Užumeckas su savo komanda. Pasivaikščioję mokinių kūrybiniais darbais išpuoštais mokyklos koridoriais, pasižvalgę po kabinetus, besivaišindami mokyklos virėjų iškeptu žemaitišku labai gardžiu kugeliu, aptarėme būdingas mūsų mokykloms problemas.

Kaimynai suorganizavo apsilankymą liaudies amatų muziejuje, kurio įkūrėjas, Žemaitijos kultūros ir istorijos puoselėtojas kraštotyrininkas, Klemensas Lovčikas mums aprodė daug eksponatų  ir papasakojo apie juos šmaikščių istorijų.

Kartu su mokyklos direktoriumi Rimantu Užumecku ir keliais upyniškiais mokytojais lankėmės Bijotuose – Dionizo Poškos baublių muziejuje.

Toliau viešnagę po Šilalės rajono apylinkes tęsėme jau vieni. Aplankėme D. Poškos kapą, buvome Kaltinėnų dvasingumo parke, kopėme į Bilionių piliakalnį, pasižvalgėme nuo Aukštagirės kalno apžvalgos bokšto. Kupini gerų emocijų pro Šilalę parvykome namo, į Kintus.

Esame dėkingi Upynos Stasio Girėno vidurinės mokyklos kolektyvui ir administracijai už svetingumą ir ateityje tikimės kolegiško bendradarbiavimo ir malonaus bendravimo.

Skip to content