Jaunieji šauliai Kintuose

Mokykloje 2017-2018 m. m. susibūrė jaunieji šauliai, kurių veiklai vadovavo Žmogaus saugos mokytojas Antanas Viselga bei eilinis Laurynas Viskanta (krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos pirmos rinktinės, 105 kuopos karys) pagal savanoriškos veiklos sutartį.

Mokslo metų pabaigoje 2018-06-13, tarpininkaujant l.e.p. direktoriaus pavaduotojui ugdymui Ramūnui Grikšui, ne tik mokyklos jaunieji šauliai, bet ir kiti mokiniai dalyvavo karinio parengimo pratybose, kurioms vadovavo krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 308 pėstininkų kuopos vadas Kęstutis Dembinskas su komanda.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Kintuose kasmet mokiniai turi didesnių galimybių susipažinti ir patirti su vis įvairesnėmis sritimis.

1 2 3 4 5 6 7 9 10 11

Skip to content