Jaunimo naktis Kintuose. „Kelionė laiku”

2019-10-(25-26) vyko septintoji Jaunimo naktis Kintuose. „KELIONĖ LAIKU”. Dalyvavo jaunimo organizacijų atstovai iš Katyčių, Juknaičių pagrindinių mokyklų, Šilutės LMS skyriaus, Šilutės ir kitų miestelių. Vakaro svečiai „influenceriai“: Deimantė Vaičiūtė („Dejmukas”) ir Edvinas Fruktas, kurie papasakojo apie savo karjeros pradžią, „influencerių“ ir video blog’ų kūrimą. Jaunimas labai apsidžiaugė ir Šilutės r. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos atstovais, kurie pravedė itin smagų žaidimą „ULTRA Siautulingai” ir kurio metu netrūko gerų emocijų. Renginio metu dalyviai ir komandų vadovai, kartu leido laiką, bendravo tarpusavyje ir dalyvavo įvairiose veiklose. O renginį anksti ryte lauke užbaigėme linksmomis estafetėmis.
Deimantės P. ir Manto G. nuotraukos

Nuotraukos

Skip to content