„Ką mena senosios Kintų apylinkės kapinės: augmenija ir istorija”

Gegužės 18 d. vyko integruota istorijos ir biologijos pamoka, skirta Kintų apylinkės istorijai ir augmenijai geriau pažinti. Netradicinėje erdvėje vykusioje pamokoje mokiniai aplankė senąsias Gaicų, Kiškių, Suvernų ir Muižės kaimų kapines. Čia mokiniai ne tik išklausė mokytojų I. Cyrolies ir R. Bukavicko pasakojimus bei apžiūrėjo kapus ir juose esančią augmeniją, bet taip pat atliko praktinę užduotį. Stebėtinai dideliu užsidegimu ir nuoširdžiu uolumu mokiniai apvalė išlikusius išnykusio Gaicų kaimo kapinaičių antkapius, išrovė ant senų palaidojimų išvešėjusias piktžoles ir surinko šiukšles. Geras nuotaikas, po atlikto darbo, dar labiau pakurstė Kiškių kapinėse sutiktas kiškis. Regis legendos apie šio kaimo vardo kilmę nėra iš piršto laužtos.

Rubenas Bukavickas,

istorijos mokytojas

Skip to content