Kalėdinė šventė darželyje

Gruodžio 22 d. daugiafunkciniame centre vyko darželio mokinių Kalėdinė šventė.

Prasidėjus šventei mokiniai rankose laikydami švieseles ramiai lingavo ratu, mažiausieji rideno sniego kamuolį. Pasirodymo jaukumas ir šiluma kuždėjo, kad jau Kalėdos artėja…

Po pirmojo pasirodymo mokiniai išgirdo, po Kalėdine egle knarkiantį Tigrą, kuris, pasirodo, keliavo į kitus metus, bet pavargo ir užnūdo. O keliavo jis ne vienas, su draugu – Kalėdų Seneliu! Tigras kartu su mokiniais kvietė Kalėdų Senelį ateiti, pažiūrėti, ko mokiniai išmoko per tigro metus. Kalėdų Senelis apsidžiaugė pasiūlymu ir patogiai įsitaisęs stebėjo šventę.

Šventėje pasirodymais džiugino ikimokyklinio ugdymo grupės mokinai „Zuikučiai“ ir „Saulutės“, priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai „Boružiukai“. Mokiniai šoko išmoktus šokius ir dainavo daineles. Po to Kalėdų senelis ir Tigras kartu su mokiniais šoko tradicinius ratelius – žaidimus.

Kalėdų senelis ir Tigras labai džiaugėsi mokiniais, tad iš savo didelio, raudono maišo ištraukė dovanas, kurias kartu su draugu Tigru įteikė mokiniams.

Gabrielė Kumutaitytė,

ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Skip to content