Kalėdų senelis „Darbo biržoje“  

Jolita Mažonaitė,
4e klasės gimnazistė

2016 metų gruodžio 23 diena Kintų moksleiviams buvo neįprasta. Nuo pat ryto daugiafunkciame centre vyko kalėdinė šventė „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ 1 – 4 klasių mokiniams. O jau 14 valandą šventinę nuotaiką pratęsė 4e klasės gimnazistai, surengdami vyresniųjų mokinių kalėdinį karnavalą „Kalėdų senelis darbo biržoje“.

Pasirinkdami temą, atsižvelgėme į šių dienų aktualijas: daug žmonių neturi darbo, nors yra baigę universitetą, kolegiją ar įgiję išsilavinimą profesinėje mokykloje. O kur dar žmonės, kurie ir be profesinės klasifikacijos neturi darbo. Šįkart mes norėjome pavaizduoti Kalėdų senelį, kuris turi profesiją – atrašinėja laiškus vaikams, dovanoja ir pakuoja dovanas, rūpinasi, kad kiekvienais metais būtų daug gražių eglučių. Tačiau… nebeturi darbo – seneliui neberašo vaikai. O tai reiškė viena – vaikai nebetiki Kalėdomis.

Supratęs, kad be darbo neišgyvens, nepraradęs vilties Kalėdų senelis paskambino reklamoje pamatytu Darbo biržos telefonu. Jos darbuotojas pasiūlo jam atvykti į profesijų mugę – galbūt jis rasiąs sau tinkamą veiklą. Taip Kalėdų senelis „pasileidžia“ į įdomią, nuotykių pilną kelionę, išbandydamas įvairias profesijas.

Profesijų būta skirtingų: vairuotojo (5 klasė), mediko (6 klasė), šokėjo (7 klasė), dainininko (8 klasė), jūreivio (9 klasė), policininko (10 klasė) bei ūkininko (3e klasė). Kiekviena klasė per 3 minutes turėjo originaliai bei įdomiai pristatyti savo personažo atstovaujamą profesiją. Kalėdų senelis bei darbo biržos atstovas ne tik pasirodymų klausė, bet kartu miklino ir kojas, ir balso stygas. Būta ir nelaimių – senelis važiuodamas riedlente pakliuvo į avariją ir net turėjo bendrauti su policija. Galiausiai nusprendė, kad visos profesijos yra unikalios, bet savosios jis neiškeistų į nieką.

Džiaugiamės, kad teko organizuoti šį, jau tradicija tapusį, mokyklinį karnavalą bei tikimės, kad šis šventinis renginys išpildė visų lūkesčius.

Už didelę pagalbą rengiant karnavalą norėtume padėkoti mūsų teatro vyresniajai mokytojai Astai Neimantienei.

01 02001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014

 

Skip to content