Karjeros diena Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Visi mokyklą baigę mokiniai turi pasirinkti, ką veiks gyvenime. Mokytis aukštojoje? Eiti dirbti? Dalyvauti savanorystės programoje? Ne vienas mokinys to nežino. Apie daugumą alternatyvų 10 klasės mokiniai galėjo sužinoti lapkričio 23 dieną Šilutės rajono savivaldybės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje surengtame Karjeros dienos renginyje.

Čia pranešimą skaitė iniciatyvos „Kam to reikia?“ direktorė Rūta Radzevičiūtė. Ji nurodė įvairias alternatyvas, ką veikti baigus mokyklą, jei dar esi ieškojimų kelyje. Lietuvoje veikiančio BENU vaistinių tinklo personalo vadovė Rasa Slauskienė pranešime „Kaip surasti kelią į svajonių profesiją“ su moksleiviais pasidalino savo įžvalgomis ir patarimais. O kaip suderinti mėgstamą veterinaro darbą ir būti visuomenės sveikatos biuro vadovu, pasakojo bei patirtimi dalinosi Aurelijus Laurinavičius.

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content