Ketvirtokų ir penktokų veikla

2019 m. rugsėjo 12 d. ketvirtokai ir penktokai lankėsi Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje  bibliotekoje naujai pradėjusiame  veikti  išbandymų – lazerių kambaryje. Šis kambarys ne pasyviam stebėjimui.

Mokiniai buvo supažindinti su kuriama interaktyvaus žaidimo lenta ant grindų, bei lazerių žaidimo principais ir taisyklėmis. Galėjo išbandyti praktiškai lentos veikimo principus ir lazerių kambarį.Dalyviai užrakinami uždaroje patalpoje, kurioje pasitelkdami kritinį ir loginį mąstymą turi įveikti įvairias logines užduotis. Jas teisingai išsprendus įvairiomis kryptimis įsijungia lazerių spinduliai. Tada dalyviai turi sugalvoti, kaip pereiti patalpą neužkliudžius lazerio spindulių. Sėkmingai perėjus patalpą ir aktyvavus patalpos gale esantį mygtuką išjungiami visi lazeriai ir gaunamas paskutinis kodas. Jį žinant randamas raktas, atrakinantis patalpos duris.

Veikla išbandymų – lazerių kambaryje  skatina mokinių saviraišką, komandinį darbą, stiprina bendradarbiavimą, iniciatyvas, vykdoma socializacija. Mokiniai buvo sužavėti šiuolaikinėmis technologijomis. 

UK kordinatorė Ingrida Cyrolies

Skip to content