Ketvirtos klasės mokinių susitikimas su Vainuto gimnazijos ketvirtokais!

Rugsėjo 22 dieną į mūsų mokyklą atvyko ketvirtokai iš Vainuto gimnazijos, lydimi jų mokytojos metodininkės Danguolės Jonelienės. Svečius pasitiko seniūnė Urtė Vyšniauskaitė ir seniūnės pavaduotojas Nojus Zikas.

Mokiniai apžiūrėjo mokyklą, klasę, koridorius, sporto salę. Sporto salėje žaidė draugiškas kvadrato varžybas, ir jas laimėjo visi. Po varžybų laukė gausios vaišės klasėje. Mokiniai vaišinosi, dalyvavo įvairiose užduotyse, konkursuose. Jų laukė prizai.

Po to mokiniai visi draugiškai keliavo link Didžiosios tujos, Raudonųjų ąžuolų alėja. Bendravo, žaidė, domėjosi, kalbėjosi, dalinosi savo patirtimi. Apžiūrėję Didžiąją tują, žaidė žaidimą. Tuomet vėl keliavo miško takeliu, apžiūrėdami rudeniškai atrodančius medžius.

Vainuto ketvirtokams buvo ypatingai įdomu prieplaukoje: čia pamatė daug laivų, žvejų, kaituotojų klubą. Puikiai matėsi kita Kuršių marių pusė. Mokiniai džiaugėsi gražiais vaizdais, piešimu ant smėlio, žaistais žaidimais, pokalbiais ir užsimezgusia draugyste.

Grįžę prie autobusėlio ir tapę draugais, nuoširdžiai atsisveikino vienas su kitu. Džiaugėmės ir mes mokytojos, kad mokiniai ir toliau norės bendrauti, atvykti vieni pas kitų. Ne tik draugystė užsimezgė, bet mokiniai turėjo ir bendrą fizinio ugdymo pamoką, integruotą pasaulio pažinimo ir dailės pamokas.

Ilona Papievienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content