Kintiškiai berniukai sėkmingai kovojo rajono kvadrato varžybose

Kintų pagrindinės mokyklos 2007 metais gimę ir jaunesni berniukai, varžėsi rajono kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose. Lapkričio 19 d. Juknaičiuose vyko zoninės varžybos, kuriose kintiškiai nugalėjo M. Jankaus Traksėdžių progimnazijos, Saugų ir Juknaičių  pagrindinių mokyklų bendraamžių komandas. Lapkričio 20 d., Vainuto gimnazijoje vyko finalinės kvadrato varžybose, kuriose dėl apdovanojimų kovojo keturios stipriausios kaimiškų vietovių mokyklų berniukų komandos. Labai atkakliose varžybose kintiškiams pavyko įveikti juknaitiškius ir Vainuto gimnazijos mokinius, o nusileidome tik galingai Naumiesčio gimnazijos komandai, kurie ir tapo varžybų nugalėtojais. Mūsų berniukų komandai atiteko antra vieta. Trečią vietą užėmė Vainuto gimnazijos mokiniai.
 
 

 

Skip to content