Kintiškiai dalyvavo respublikinio projekto „Išjudink kitus“ finaliniame renginyje Vilniuje

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Rugsėjo 27 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras organizavo respublikinio projekto „Išjudink kitus“ finalinį renginį, kuris vyko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje. Į jį pakviesta buvo ir Kintų pagrindinės mokyklos komanda, kuri, dalyvaudama šiame projekte, pavasarį organizavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams ir jų tėveliams sporto šventę.

Renginyje fektavimo užsiėmimus vedė Olimpinis vicečempionas Edvinas Krungolcas. Atkaklios buvo komandinės krepšinio estafetės, kuriose kintiškiai pasirodė geriausiai. Sunkiau sekėsi protmūšio kovose olimpiados tema, kurį vedė viešojo kalbėjimo treneris Algirdas Viltrakis. Diskusija vyko su kultūristu, treneriu ir rašytoju Andriumi Pauliukevičiumi apie judėjimą, sveiką gyvenimo būdą ir tikslų siekimą. Po pietų pertraukėlės, skambant nuotaikingiems muzikos ritmams, visus dalyvius išjudino MyHero! komanda.  Viso renginio metu, dalyviai galėjo susipažinti su karo akademijos uždaroje teritorijoje esančiomis sporto bazėmis, auditorijomis, pabendrauti su studijuojančiais studentais, pasimatuoti kareivišką ekipuotę. Kintiškiai už dalyvavimą „Išjudink kitus“ projekte apdovanoti padėka, smiginio žaidimu ir keliais gabalais fermentinio sūrio.

Po renginio mokiniai noriai lankė įžymiausias Vilniaus vietas, o grįžę kitą dieną mokykloje kepė duoną su česnaku, ant jos lydė dovanotą sūrį ir ilgosios pertraukos metu vaišino visą mokyklos bendruomenę.

Išvykos metu moksleiviai integravo sveikos gyvensenos, ugdymo karjerai ir pilietinio ugdymo žinias.

 

1 2 3 4b 5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Skip to content