Kintiškiai didžiuojasi būdami „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Kovo 14 dieną Kintų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Šilutės rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių, gimusių 2004 metais ir jaunesnių, finalinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Į jas mokyklų komandos atvyko jau užėmusios pirmas ir antras vietas atrankinėse – zoninėse varžybose. Kintų pagrindinės mokyklos penktokai ir šeštokai bei ketvirtokas Vilmantas Retenis nesunkiai laimėjo atrankoje nugalėję Saugų ir Vilkyčių pagrindinių mokyklų komandas.  Finalinėse varžybose techniškai sudėtingas devynias „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafetes varžydamiesi atliko Katyčių, Saugų, Kintų pagrindinių mokyklų ir Ž. Naumiesčio gimnazijos mokiniai. Emocionaliose, triukšmingose varžybose, stebint mokyklos direktorei Astai Gužauskienei, varžybas laimėjo ir tuo labai didžiavosi bei rajono čempionais tapo Kintų pagrindinės mokyklos komanda. Antrieji liko Katyčių mokiniai, o tretieji – Ž. Naumiesčio gimnazijos mokiniai. Prizines vietas iškovojusios komandos apdovanotos Šilutės sporto mokyklos diplomais.

Kintiškiams kovos dar nesibaigė – kovo 24 dieną vyks į Šilalę. Tenai, gindami Šilutės rajono vardą ir garsindami savo mokyklą, dalyvaus respublikinėse tarpzoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, kuriose kovos su Šilalės ir Klaipėdos rajono komandomis nugalėtojomis.

Kintų pagrindinės mokyklos komandas varžyboms ruošė ir rajonines varžybas organizavo kūno kultūros mokytoja metodininkė Lina Leikuvienė. Teisėjauti varžybose padėjo mokyklos gimnazistai.

01 02 03

Skip to content